prawo motoryzacyjne
Projekt bez nazwy (87)

radca prawny jakub jęcka

Motoryzacja to dla nas przede wszystkim pasja… Chcąc połączyć pasję i pracę stworzyliśmy unikalną usługę pomocy prawnej dla zmotoryzowanych.

Nie da się ukryć, że przemieszczanie się autem, zakup, czy naprawa pojazdów mogą przysporzyć wielu problemów prawnych. Wtedy warto zwrócić się do doświadczonego specjalisty.

co możemy dla ciebie zrobić?

klienci indywidualni

klienci biznesowi

R. pr. Jakub Jęcka – założyciel Kancelarii –  prowadzi na YouTube kanał pt. „Prawnik z saaba”. Znajdziesz tam wiele przydatnych i praktycznych informacji o kwestiach prawnych w motoryzacji.

Co nas WYRÓŻNIA?
Wieloletnie
doświadczenie
Możliwość zdalnego świadczenia usług
Szybkość realizacji zlecenia
i elastyczność

Jeżeli chcesz skorzystać z naszych usług w zakresie prawa motoryzacyjnego, albo nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania na naszym kanale YT, zapraszamy do kontaktu:

 
kontakt

ul. Wersalska 5a,
03-955 Warszawa

kancelaria@jjradcowieprawni.pl

Kancelaria JJ Radcowie Prawni © Wszelkie prawa zastrzeżone 2019 | Rękojmia, Reklamacja, Zwrot Samochodu | Polityka prywatności | Strona stworzona przez Marketing Prawników

POMOC PRAWNA ON-LINE

Inforujemy, że nasza Kancelaria udziela fachowych porad prawnych on-line za pośrednictwem telefonu, maila, a także Skype.

Chcemy podkreślić, że otrzymana w ten sposób porada jest równoznacza z poradą otrzymaną na miejscu w siedzibie Kancelarii. Porady prawne on-line świadczymy już z powodzeniem od wielu lat. Udzielenie pomocy prawnej w ten sposób poprzedzone jest zazwyczaj przesłaniem dokumentów i szczegółową rozmową z Klientem. Dzięki temu nasz prawnik może fachowo doradzić w każdej kwestii prawnej.

Przed udzieleniem porady prawnej on-line poznają Państwo jej dokładny koszt.

Zapraszamy do kontaktu:
+48 502-453-221
kancelaria@jjradcowieprawni.pl

Można też zostawić poniżej swój numer telefonu, oddzwonimy: