o kancelarii

JJ Kancelaria Radców Prawnych to kameralna, ale prężnie działająca kancelaria prawna mieszcząca się na Saskiej Kępie w Warszawie przy ul. Francuskiej 35. Każda codzienna sprawa naszych Klientów jest dla nas sprawą wielkiej wagi. Kancelarią kieruje radca prawny Jakub Jęcka.

radca prawny jakub jęcka

Radca prawny Jakub Jęcka. Prawnik z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości.

Przez ponad 7 lat pracował jako prawnik wewnętrzny w firmie deweloperskiej zajmującej się budową nieruchomości o charakterze mieszkalnym i usługowym. Doświadczenie zdobywał również w kancelariach i spółkach, gdzie zajmował się:

  • doradztwem w zakresie spraw reprywatyzacyjnych,
  • prowadzeniem działań mających na celu odzyskanie nieruchomości przejętych na mocy „Reformy Rolnej”,
  • reprezentacją w postępowaniach administracyjnych i sądowych,
  • sporządzaniem dużych kontraktów budowlanych, umów sprzedaży nieruchomości, umów najmu, regulaminów, porozumień. 

Posiada bogate doświadczenie procesowe między innymi w sprawach o zapłatę, o odszkodowanie (wypadki komunikacyjne, błędy medyczne), sprawach z tytułu umów najmu, czy sprawach, w których stronami sporu byli Inwestorzy i Generalni Wykonawcy/Podwykonawcy.

 

jj radcowie
prawni

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

ul. Wersalska 5a,
03-955 Warszawa

jakub.jecka@jjradcowieprawni.pl

Kancelaria JJ Radcowie Prawni © Wszelkie prawa zastrzeżone 2019 | Polityka prywatności | Strona stworzona przez Marketing Prawników

POMOC PRAWNA ON-LINE

Inforujemy, że nasza Kancelaria udziela fachowych porad prawnych on-line za pośrednictwem telefonu, maila, a także Skype.

Chcemy podkreślić, że otrzymana w ten sposób porada jest równoznacza z poradą otrzymaną na miejscu w siedzibie Kancelarii. Porady prawne on-line świadczymy już z powodzeniem od wielu lat. Udzielenie pomocy prawnej w ten sposób poprzedzone jest zazwyczaj przesłaniem dokumentów i szczegółową rozmową z Klientem. Dzięki temu nasz prawnik może fachowo doradzić w każdej kwestii prawnej.

Przed udzieleniem porady prawnej on-line poznają Państwo jej dokładny koszt.

Zapraszamy do kontaktu:
+48 502-453-221
kancelaria@jjradcowieprawni.pl

Można też zostawić poniżej swój numer telefonu, oddzwonimy: