sprawy rodzinne

Nasza Kancelaria świadczy usługi z zakresu prawa rodzinnego. Zajmujemy się:

  • Sporządzaniem małżeńskich umów majątkowych (intercyza).
    Małżonkowie mogą poprzez umowę majątkową rozszerzyć lub ograniczyć wspólność ustawową albo ustanowić rozdzielność majątkową lub rozdzielność majątkową z wyrównaniem dorobków. Umowa taka może poprzedzać zawarcie małżeństwa. Małżonkowie mogą dokonać podziału majątku w umowie.
  • Przeprowadzaniem rozwodów.
    Sporządzimy pozew rozwodowy, a także wystosujemy odpowiedź na taki pozew. Dodatkowo będziemy reprezentować Klienta w sprawie o rozwód przed sądami wszystkich instancji.
  • Szeroko pojętym doradztwem w sprawach rodzinnych.
Co nas WYRÓŻNIA?
Wieloletnie
doświadczenie
Wsparcie na każdym etapie
Natychmiastowe
działanie
kontakt

ul. Francuska 35, lok. 7
03-905 Warszawa (Saska Kępa)

kancelaria@jjradcowieprawni.pl

Kancelaria JJ Radcowie Prawni © Wszelkie prawa zastrzeżone 2019 | Prawnik Kancelaria Rozwody Intercyza Polityka prywatności | Strona stworzona przez Marketing Prawników

POMOC PRAWNA ON-LINE

Świadczenie pomocy prawnej w dobie pandemii koronawirusa

Inforujemy, że nasza Kancelaria udziela fachowych porad prawnych on-line za pośrednictwem telefonu, maila, a także Skype.

Chcemy podkreślić, że otrzymana w ten sposób porada jest równoznacza z poradą otrzymaną na miejscu w siedzibie Kancelarii. Porady prawne on-line świadczymy już z powodzeniem od wielu lat. Udzielenie pomocy prawnej w ten sposób poprzedzone jest zazwyczaj przesłaniem dokumentów i szczegółową rozmową z Klientem. Dzięki temu nasz prawnik może fachowo doradzić w każdej kwestii prawnej.

Przed udzieleniem porady prawnej on-line poznają Państwo jej dokładny koszt.

Zapraszamy do kontaktu:
+48 502-453-221
kancelaria@jjradcowieprawni.pl

Można też zostawić poniżej swój numer telefonu, oddzwonimy: