sprawy karne

Nasza Kancelaria świadczy kompleksowe usługi z zakresu prawa karnego. Jeżeli potrzebujesz pomocy w tej dziedzinie prawa, skontaktuj się z nami. Oferujemy:

  • Doradztwo na każdym etapie sprawy karnej. Podpowiemy Ci, co możesz zrobić niezależnie od tego, czy sprawa jest już na etapie sądowym, czy przygotowawczym. Przedstawimy Ci wszystkie możliwe opcje i wspólnie z Tobą wybierzemy najkorzystniejsze rozwiązanie.
  • Reprezentację przed sądem oraz prokuratorem. Radca prawny będzie zastępował Cię w sądzie, broniąc Twoich interesów w każdej sprawie karnej.
  • Pomoc tymczasowo aresztowanym. Szybka reakcja oraz dobre uzasadnienie może sprawić, że opuścisz areszt tymczasowy. Odezwij się do nas, a zainterweniujemy w Twojej sprawie natychmiast.
  • Uczestnictwo w sprawach z zakresu prawa karnego na każdym etapie i w każdej instancji. Napiszemy dla Ciebie zażalenie, apelację i udzielimy wsparcia podczas procesu karnego.
Co nas WYRÓŻNIA?
Wieloletnie
doświadczenie
Wsparcie na każdym etapie
Natychmiastowe
działanie
kontakt

ul. Francuska 35, lok. 7
03-905 Warszawa (Saska Kępa)

kancelaria@jjradcowieprawni.pl

Kancelaria JJ Radcowie Prawni © Wszelkie prawa zastrzeżone 2019 | Prawnik Kancelaria Sprawy Karne Prawo Karne | Polityka prywatności | Strona stworzona przez Marketing Prawników

POMOC PRAWNA ON-LINE

Świadczenie pomocy prawnej w dobie pandemii koronawirusa

Inforujemy, że nasza Kancelaria udziela fachowych porad prawnych on-line za pośrednictwem telefonu, maila, a także Skype.

Chcemy podkreślić, że otrzymana w ten sposób porada jest równoznacza z poradą otrzymaną na miejscu w siedzibie Kancelarii. Porady prawne on-line świadczymy już z powodzeniem od wielu lat. Udzielenie pomocy prawnej w ten sposób poprzedzone jest zazwyczaj przesłaniem dokumentów i szczegółową rozmową z Klientem. Dzięki temu nasz prawnik może fachowo doradzić w każdej kwestii prawnej.

Przed udzieleniem porady prawnej on-line poznają Państwo jej dokładny koszt.

Zapraszamy do kontaktu:
+48 502-453-221
kancelaria@jjradcowieprawni.pl

Można też zostawić poniżej swój numer telefonu, oddzwonimy: